a1.jpga10.jpga11.jpga12.jpga13.jpga2.jpga3.jpga4.jpga5.jpga6.jpga7.jpga8.jpga9.jpg

Wybory do Sejmu RP

Uprzejmie Państwa informuję, że zdecydowałem kandydować do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej, które przeprowadzone będą w dniu 25 października 2015 roku.

W ramach tychże wyborów kandydować będę w okręgu nr 28, z poz. 1, który obejmuje m. Częstochowę oraz powiaty: częstochowski, kłobucki, myszkowski i lubliniecki. Kandyduję w ramach Komitetu Wyborczego - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE.

Przekazując tą informację, proszę Państwa o jej upowszechnienie w Państwa środowisku, oraz proszę o udzielenie wyborczego poparcia!

Zamieszczam także na mojej stronie internetowej: www.gmitruk.pl tezy programowe, w celu zapoznania się, analizowania i zadawania pytań.

Jednocześnie przypominam uprzejmie Państwu, że w okresie minionych lat pracowałem i czyniłem starania dla poprawy wszelkich warunków życia w regionie częstochowskim, do których zaliczam:

  • efekty pracy, jako dyrektora Śląskiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, w ramach której od podstaw tworzyłem struktury tej instytucji, dzięki pracy której rolnicy, przedsiębiorcy i samorządy otrzymali pomoc finansową z budżetu krajowego i z Unii Europejskiej;
  • działanie w Radzie Miasta Częstochowy oraz w Sejmiku Województwa Śląskiego i w swoim środowisku lokalnym, jako wieloletni przewodniczący i członek Rady Dzielnicy Kiedrzyn w Częstochowie;
  • działanie społeczne w Klubie Sportowym „Orzeł” Kiedrzyn w Częstochowie, oraz na rzecz Szkoły Podstawowej Nr 30 w Częstochowie, w Stowarzyszeniu na Rzecz Rozwoju Regionu i Utworzenia Województwa Częstochowskiego, w Ludowym Towarzystwie Naukowo-Kulturalnym, w Towarzystwie Przyjaciół Częstochowy, w Towarzystwie Inicjatyw Społecznych „Nowy Świat” oraz w Radach Społecznych Miejskiego Szpitala Zespolonego i Pogotowia Ratunkowego w Częstochowie.

Kierując się potrzebami wyborców oraz możliwości zaspokajania tych potrzeb z budżetu Państwa Polskiego – będę nadal pracował i będę skuteczny w działaniach na rzecz mieszkańców regionu i naszej Ojczyzny - Rzeczypospolitej Polskiej.

STANISŁAW GMITRUK

Joomla templates by a4joomla